مار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
  • کدخبر 1120
  • 1402/06/30-18:09
  

پیام قدردانی

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه از ابراز لطف اعضا و شورای سازمان، مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی، مدیران بخش های غیر دولتی و خصوصی، کشاورزان و بهره برداران استان نسبت به انتخاب ایشان به عنوان رئیس سازمان تشکر کرد.

مهندس پیرمراد مرادی ضمن ارزوی توفیق و سربلندی برای همه مخاطبان سازمان، ابراز امیدواری کرد سازمان بتواند در دوره ششم فعالیت شورا گامهای مثبت و ماندگاری در ایجاد روحیه نشاط، همدلی و هماهنگی بین اعضا و همچنین تحکیم و استمرار ارتباط و همکاریهای دو سویه با همه بخشهای دولتی و غیر دولتی استان در راستای ارتقاء جایگاه سازمانی و تحقق اهداف بلند توسعه کشاورزی، بهبود وضعیت معیشت و اشتغال در خور شآن دانش آموختگان همه رشته های مهندسی کشاورزی بردارد.

وی نعمت خدمتگزاری به جامعه فهیم و فرهیخته کشاورزی استان را فرصتی مغتنم شمردند که بایستی از لحظه لحظه آن برای رفع مشکلات بخش استفاده کرد.

 رئیس سازمان با قدردانی از زحمات همه اعضا و مخاطبان سازمان که موجبات دلگرمی و انگیزه مضاعف کارکنان و شورا را در پیگیری مطالبات خود فراهم می نمایند تاکید داشتند مراجعین محترم برای عرض تبریک و دعای خیر از آوردن گل و شیرینی خودداری فرمایند.