مار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
  • کدخبر 260
  • 1398/12/24-08:24
  

تفاهم نامه

جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاریهای مشترک آموزشی بین سازمان نظام مهندسی استان و شرکت اجداد سپیدان کوثر واقع در بخش دینور شهرستان صحنه برگزار شد.

🔹در این جلسه که پیرو بازدید انجام شده قبلی از توانمندیهای مجتمع تحت پوشش و با حضور مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت و رییس و معاونین سازمان نظام مهندسی برگزار شد مهندس رویین تن با تاکید بر لزوم ارتقاء سطح دانش و مهارت کارشناسان عضو با کمک واحدهای تولیدی فعال و توانمند استان،هدف از شناسایی و دعوت به همکاری این واحدها را انتقال علم و مهارت به دانش اموختگان دانشگاهی و همچنین ترویج بکارگیری روشهای جدید در افزایش عملکرد بخش کشاورزی و دامپروری عنوان کرد و افزود قطعا ثمره این همکاریهای مشترک متوجه هر دو طرف خواهد شد.

🔹سپس مهندس ترابی مدیر عامل و دکتر گنجی خانلو رییس هیات مدیره شرکت ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای مجتمع آمادگی خود را برای انجام همکاریهای مشترک آموزشی در چهارچوب تفاهم نامه و عقد قراردادهای مشخص آموزشی اعلام کردند.

🔹لازم به ذکر است شرکت تولیدی اجداد سپیدان کوثر با دارا بودن 6واحد تولیدی و ظرفیت5000تن شیر در سال،پرورش60000راس بره در سال با وارد کردن برترین نژادهای بز سانن و آلپاین و برترین گوسفندان نژاد رومن،بلانش مسیف سنترال ، سافولک،شاروله و ایل دو فرانس کار تولید و تکثیر پرورش دام سبک را از سال 1395 آغاز کرده است.