مار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
  • کدخبر 901
  • 1401/08/25-15:31
  

دیدار رئیس سازمان با شهردار کرمانشاه

دیدار رئیس سازمان با شهردار کرمانشاه

ایرج بهرامی رئیس سازمان نظام مهندسی استان با نادر نوروزی شهردار کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی سنم استان، در این دیدار که به منظور تبیین ظرفیتهای همکاری  نظام مهندسی با شهرداری برگزار شد رئیس سازمان ضمن معرفی نظام مهندسی استان به نقش موثر آن در ترویج مهندسی کردن فرایندهای تولید، افزایش بهرهوری و توسعه بخش کشاورزی تاکید کرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان یکی از مهمترین کارکردهای سازمان را ارتقا سطح دانش و مهارت مهندسان، آشنا کردن آنها با نیازهای بازار کار و تعیین صلاحیت اعضای حقیقی و حقوقی جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی به بهره برداران و متقاضیان عنوان کرد. ایرج بهرامی با بیان پیشینه همکاریهای سازمان با ارگانهای ذیربط در اجرای طرحهای مختلف کشاورزی گفت: سازمان با تکیه بر توان اعضای حقیقی و حقوقی دارای صلاحیت خود آمادگی دارد با شهرداری های مناطق مختلف در امر تهیه و تامین انواع اندامهای گیاهی فضای سبز(گل و گیاهان زینتی،درختچه های زینتی)، مشاوره، طراحی، اجرا، نگهداری و نظارت بر طرح های فضای سبز، مدیریت پسماند و سایر موارد مرتبط همکاری نماید.

در خاتمه این نشست شهردار کرمانشاه نیز ضمن استقبال از پیشنهادات مطرح شده در بهره گیری از توان فنی و تخصصی سازمان نظام مهندسی، برای همکاری دو سویه اعلام آمادگی کرد.